Zakoupit Zoner Photo Studio 14
Každý kdo u nás zakoupí Zoner photo studio v uvedených verzích, získá od nás zpracování jedné velkoformátové fotografie (A2) zdarma a jednorázovou slevu na objednávku neomezeného počtu velkoformátových fotografií nebo fotoobrazů ve výši 20%. 

Zároveň nabizíme online podporu při zpracovaní fotografii (skype, ICQ, tel.)

Zoner photo studio Zoner Photo Studio 14 PRO - komplexní program pro správu, editaci a sdílení fotografií. Pro každého, kdo miluje fotografii - od začátečníků po pokročilé. Pohodlně a rychle stáhnete vaše fotky, roztřídíte a popíšete. Snadno zpracujete formát RAW, vytvoříte působivé 3D nebo panoramatické fotografie. Hromadně nebo individuálně upravíte barvy, projasníte stíny a vyretušujete nedostatky. Přátele potěšíte rychlým sdílením na Facebook nebo Flickr, originálním kalendářem, pohlednicí nebo DVD prezentací z vašich fotek. Nové Zoner Photo Studio 13 přináší až dvojnásobné zrychlení, výrazně zdokonalené vyhledávání fotografií, inovativní nástroje pro práci s multiexpozicemi, editační a retušovací nástroje přístupné i začátečníkům, podporu průhlednosti, nové parametry konverze RAW, přímé sdílení fotek na Facebook a Flickr nebo efekty pro oživení promítání a mnoho dalších novinek.

Cena:
retail -1.499,- Kč s DPH
+ bonus od nás

Objednávka - vyplňte formulář včetně dodací adresy. Obratem od nás obdržite udaje pro platbu. Programy neni mozne zaslat na dobírku.
Poštovné + balné
- 100,-


Zoner - HDR
Zoner - HDR

Nejnovější články

Fotokoláž zdarma
Připravili jsme pro Vás nové stránky www.fotokolaz.cz se spoustou šablon pro Vaše fotokoláže zdarma.
Akrylátové sklo
Vaše fotografie adjustované pod čiré akrylátové sklo.

Z prodejní galerie

Odkazy

Prodejní galerie
Autorské fotografie a obrazy k výzdobě Vašich interiérů.
Fotografie ve skle
2D nebo 3d fotografie do skla.
Portét
Vlastní portrét nebo portrét někoho blízkého?

Doporučujeme

Fotoobrazy a fotky, Fotokoláž, Fotky do skla, Fototapety a plakáty, Online sběrna fotografiíFotoobraz - tisk na plátno, Digitální studio