Výšková fotografie - ceník
Každá z níže uvedených služeb obsahuje:
  • instalaci systému na dohodnutém stanovišti
  • vlastní snímání a ukládání záznamů
  • dodávku snímků na CD nosiči
Podrobnosti každé zakázky jsou smluvně dohodnuty ve Smlouvě o dílo,která je součástí Potvrzení objednávky.Obě písemnosti obdržíte ihned po zpracování objednávky.

A) Snímkování jednoho objektu z jedné pozice
Tento typ služby je využíván při focení menších celků jako rodinné domy se zahradou,jednotlivé historické budovy, parcely menšího rozsahu a objekty podobných rozměrů.

Na požadované lokalitě je systém instalován na dohodnuté pozici. Poté je objekt z této pozice nafocen z několika výškových úrovní v závislosti na struktuře terénu, umístění a typu objektu.Celkem je nasnímáno minimálně 20 snímků.

Cena: 3.400,- Kč ( 140,- € )


B) Snímkování jednoho objektu z více pozic
Tento typ služby je využíván při focení větších celků, kde záběr z jednoho stanoviště nepokryje nároky na dostatečně výstižné zobrazení objektu. Například komplexy rodinných domů, firemní sídla s halami, velké zahrady, parcely pro komerční využití a podobně rozsáhlé objekty.

Na požadované lokalitě je dohodnut počet pozic a jejich stanoviště. Poté je systém postupně na tyto pozice instalován a objekt z těchto pozic nafocen z několika výškových úrovní v závislosti na struktuře terénu,umístění a typu objektu. Celkem je nasnímáno minimálně 20 snímků z každé pozice.

Cena: 2.400,- Kč + 1.000,- Kč každá pozice ( 100,- € + 40,- € )


C) Průběžné snímkování

Tento typ služby je využíván při focení akcí a událostí v exteriéru i interiéru, kdy snímky slouží jako dokument průběhu akce. Je prováděn jako celodenní snímání s předem určeným začátkem a koncem. Na požadované lokalitě je dohodnut počet pozic a jejich stanoviště. Poté je systém postupně na tyto pozice instalován a objekt z těchto pozic průběžně snímán z dohodnuté výšky, v určeném časovém období a s určenou frekvencí.

Cena: 8.600,- Kč + 1.000,- Kč každá pozice ( 350,- € + 40,- € )

D) Chronologie
Tento typ služby je využíván při potřebě prezentace postupu výstavby - od menších staveb a parcel až po velké plošné celky. Na požadované lokalitě je dohodnut počet pozic a jejich stanoviště. Poté je systém postupně na tyto pozice instalován a objekt z těchto pozic snímán z dohodnuté výšky, v určeném časovém období a s určenou frekvencí.

Cena: dle cen uvedených v A) a B)

Množstevní slevy:
3 až 5 objektů/pozic 10%
6 až 10 objektů/pozic 20%
11 objektů/pozic a více 21% + za každý další 1% do max. 40%

Požadavky nad tento rámec budou oceněny po individuální domluvě.

Přirážky:

Termín - aplikuje se v případech, kdy je požadováno provedení práce v přesně určeném termínu.
Cena: od 1000,- Kč / 40,- €

Situace - k cenám se ve zvláštních případech připočítává prohlídka a posouzení lokality pro určení optimálních stanovišť snímání z hlediska bezpečnostního a profesionálního. Sazba závisí na mísních podmínkách typu lokality a druhu služby.
Cena: od 400,- Kč / 16,- €

Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Ukázky
Jak to funguje?

 

 

Tisk fotografie na plátno

Nejnovější články

Fotokoláž zdarma
Připravili jsme pro Vás nové stránky www.fotokolaz.cz se spoustou šablon pro Vaše fotokoláže zdarma.
Fotografie nejen na dřevo
Fotografie gravírované na různé materiály, dřevo, břidlice, dlaždice,...
Akrylátové sklo
Vaše fotografie adjustované pod čiré akrylátové sklo.

Z prodejní galerie

Odkazy

Prodejní galerie
Autorské fotografie a obrazy k výzdobě Vašich interiérů.
Fotografie ve skle
2D nebo 3d fotografie do skla.
Portét
Vlastní portrét nebo portrét někoho blízkého?

Doporučujeme

Fotoobrazy a fotky, Fotokoláž, Fotky do skla, Fototapety a plakáty, Online sběrna fotografiíFotoobraz - tisk na plátno, Digitální studio